PT
Europe
België
Belgique
Česká republika
Deutschland
Eesti
France
Ελλάδα
España
Italia
Latvija
Lietuva
Luxembourg
Luxemburg
Magyarország
Malta
Nederland
Österreich
Polska
Portugal
Schweiz
Svizzera
Suisse
Slovensko
Türkiye
United Kingdom
Middle East
Lebanon
Asia
中國
Indonesia
Malaysia
Pilipinas
대한민국
台灣地區
Thailand
Việt Nam
Africa
Coming Soon
Coming Soon
North America
Coming Soon
NEWS | 13 July 2021

Brixton Riders United: Nezabudnuteľný deň

S nápadom stretávať sa spolu a odovzdávať si skúsenosti sa zrodil Brixton Riders United. Prvé národné stretnutie sa uskutočnilo v Madride, v termíne prvého motocyklového veľtrhu, ktorý sa konal po Corone, Salón Motorama. Na stretnutí sa zúčastnilo viac ako 30 účastníkov a nie len z Madridu ale aj z iných častí Španielska taktiež z Barcelony, Navarry a Cadizu. Účastníci podujatia sa mohli tešiť z rôznych darčekov, výletu a personalizovanej pozornosti, ale mali tiež možnosť zdieľať deň s influencermi zo sveta motocyklov. Encinetti, úspešný motovloger na sociálnych sieťach, pri tejto príležitosti pôsobil ako ambasádor značky a sprevádzal účastníkov týmto výnimočným dňom.

AKÝ BOL BRIXTON RIDERS UNITED?

Deň začal na poludnie v Motorama Madrid, kde boli všetci účastníci privítaní a dostali Brixton stojan s darčekovou sadou. Potom mali možnosť skúsiť si rôzne typy motoriek a potom si zajazdiť spolu – kde sa ukázali všetky modely od 125cc po 500cc – po horách Madridu s medzizastávkou pre skupinovú fotku, ktorá poslúžila ako pamiatka na tento deň. Dokonalé zakončenie dňa bol kokteil na konci výletu v Revival Café, kde bolo parkovisko plné Brixtonov ako perfektná čerešnička na vrchu.

Jesus, ktorý jazdí na Cromwell 125 (keď ju kupoval sa volala BX 125), nám povedal, že „miluje robiť výjazdy s kamarátmi a ešte viac ak sme na Brixtonoch“, a dodal, že to čo má najradšej bol výjazd: „ Výjazd so štýlom a zábavou“.

Diana, majiteľka modrého Cromwell 125, zhrnula Brixton Riders United ako skúsenosť „zábavy a dobrej nálady na dvoch kolesách“.

 

 

“Bola to zábava a dobrá nálada na dvoch kolesách.”

Deň plný smiechu, dobrej atmosféry a medzi motorkármi. Všetko to bolo sprevádzané multimedia tímom ktorý urobil spomienkové fotky a videá. Celé video si môžete pozrieť tu.

From Brixton Motorcycles we would like to thank all the participants for their presence in this event. A first edition that is the beginning of many other Brixton Riders United in many more cities.

Z Brixton Motorcycles by sme chceli poďakovať všetkým prítomným na tomto podujatí. Prvý ročník je začiatkom mnohých ďalších z Brixton Riders United v mnohých iných mestách.